Bledar Dapa & Taku - Qemol Shijaku - Bar Restorant Leonardo 2020

Mahni Bledar Dapa & Taku - Qemol Shijaku - Bar Restorant Leonardo 2020
Vaxt 5:39 san
izlenib 30663 defe
Kanal Studio Caush Xeka

Musiqi Haqqinda Melumat


Kanali zyrtar i Studio Xeka.
Per informacione kontaktoni ne : 0698333008 ; 0696886760 .
Email : [email protected]

Klikoni per Subscribe : Gjithashtu mund te na ndiqni edhe ne :
Na Ndiqni ne platformat tona :
Facebook:Instagram:
Keto video jane pronesi e Studio Xeka dhe mbrohen me ligj.
Ndalohet rreptesisht kopjimi, shkarkimi apo ngarkimi i ketij materiali ne Platforma te tjera online pa miratimin e Studio Xeka.

© All rights are reserved to STUDIO XEKA 2020

#StudioXeka #BledarDapa

Yorumlar

Yorum Yap

    Bu şarkıya ilk yorum yapan siz olun